Wszystkie usługi których potrzebujesz
w jednym miejscu!

Jasno zdefiniowane kategorie
dla Twojej wygody użytkowania!

Artykuły na temat firm
które pomogą Ci w podjęciu wyboru!

Jakie usługi prawne świadczy adwokat w Jarosławiu? Kto może się do niego zgłosić?

Jakie usługi prawne świadczy adwokat w Jarosławiu? Kto może się do niego zgłosić?

Szeroki zakres świadczonych usług prawnych pozwala kancelariom działać bardziej kompleksowo. Klient trafiający do biura może liczyć na to, że prawnicy zajmą się kwestiami związanymi z rozwodem, pomogą przeprowadzić podział majątku, dział spadku czy uzyskać odszkodowanie. Jedną z takich kancelarii jest ta, którą prowadzą w Jarosławiu adwokat Tomasz Ostrowski i adwokat Aneta Ostrowska.

Opinii prawnika mogą zasięgnąć tu zarówno osoby prywatne, prowadzące działalność gospodarczą, jak i przedstawiciele firm lub stowarzyszeń. Wizytę umawia się telefonicznie oraz za pośrednictwem poczty e-mail. Wszelkie dane potrzebne do zarezerwowania terminu są podane na stronie internetowej kancelarii: kancelariaostrowscy.pl.

Podkarpacka kancelaria adwokacka kieruje swoją ofertę do wszystkich zainteresowanych pomocą z zakresu prawa karnego, rodzinnego, cywilnego czy administracyjnego. Mecenasi podejmują się prowadzenia spraw obejmujących zagadnienia prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Oznacza to, że na wsparcie mogą liczyć osoby poszkodowane w wyniku wypadków w miejscu pracy, chcące wyjaśnić spory z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych lub byłym czy obecnym pracodawcą. Prawnicy udzielają ponadto informacji reprezentantom zakładów pracy, mogą też dokonać analizy zapisów umów oraz wskazać dostępne rozwiązania w konkretnych przypadkach.

Przemysław Szymański 2022-10-15 0 komentarzy

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!